Zarezerwuj Apartament już Dziś

Już teraz! Możliwość rezerwacji pokoju Online!

O nas 

Nasz obiekt położony jest w samym centrum Zagórza Śląskiego. Gwarantujemy Państwu najlepszą lokalizację i przystępne ceny. Posiadamy doświadczenie w tego typu branży. Zapewniamy profesjonalną obsługę i miłą atmosferę.

Pokoje

Posiadamy do wynajęcia dwa aperemnty, każdy z nich składa się z łazienki, sypialni i salonu z aneksem kuchennym. W salonie jest telewizor plazmowy z dekoderem cyfrowego polsatu. W kuchni znajdują się wszystkie niezbędne rzeczy takie jak: sztućce, szklanki, talerze itp. Ze sprzętów gospodarstwa domowego: płyta indukcyjna, okap, lodówka, zlewozmywak.. W pokojach jest również WiFi. Dla naszych gości oferujemy również miejsce parkingowe na naszym podwórku.

Sprawdz nasze pokoje!

Atrakcje

 

Osoby zainteresowane historią XX wieku na pewno będą chciały poznać obiekty tajemniczego kompleksu podziemnego w okolicach Wałbrzycha, który był największym projektem górniczo-budowlanym hitlerowskich Niemiec i do dziś stanowi jedną z nierozwikłanych tajemnic II wojny światowej. Składają się na niego podziemne obiekty: Rzeczka (Walim), Włodarz, Osówka, Jawornik (Jugowice Górne), Moszna, Soboń, Gontowa (Sokolec), Jedlińska Kopa oraz Zamek Książ (część podziemna zamku). Każdy z kompleksów to sieć wydrążonych w skale sztolni i komór, które Niemcy zbudowali przy użyciu niewolniczej pracy więźniów oraz olbrzymimi nakładami finansowymi. Do tej pory nie zostało jednoznacznie stwierdzone jaki był cel tego wielkiego hitlerowskiego przedsięwzięcia, ani czy wszystkie jego części zostały już odkryte. Jedna z teorii mówi, że miała tu powstać kwatera Hitlera.

Przejdz do Atrakcji
  • Jesteś zainteresowany?
  • Nie czekaj!
  • Zadzwoń do nas już dziś!
693 765 676

Lub skorzystaj z naszej rezerwacji Online!